Sekcje


SEKCJE RAS

Dyżury kierowników sekcji we wtorki i czwartki w godzinach 17-19.

wtorek - psy pasterskie i owczarki niemiecki, aportery, płochacze, teriery, wyżły i jamniki, gończe, psy ozdobne i do towarzystwa oraz Komisja Szkolenia Psów.
czwartek – sznaucery, pinczery, molosy, boksery, szpice, charty

Kontakt z kierownikami sekcji przez biuro Oddziału.

Grupa 1

Waldemar Kosmalski - kierownik sekcji owczarków niemieckich
Gabriela Wysocka - zastępca kierownika sekcji
Zbigniew Stępski - zastępca kierownika sekcji

Iwona Wojdyła - kierownik sekcji psów pasterskich
Ewa Pawłowska - zastępca kierownika sekcji

Grupa 2

Aleksandra Tarczyńska-Mizak - kierownik sekcji molosów, szwajcarskich psów górskich i do bydła, pozostałe rasy z wyłączeniem bokserów
Anna Edyta Zuch-Daszkiewicz - zastępca kierownika sekcji d/s molosów typu górskiego 
Małgorzata Bońkowska – zastępca kierownika sekcji molosów, szwajcarskich psów górskich i do bydła, pozostałe rasy z wyłączeniem bokserów

Lilianna Bachurzewska - kierownik sekcji bokserów, buldogów angielskich

Grupa 3

Łukasz Pawłowski - kierownik sekcji terierów
Agata Kalicińska - zastępca kierownika sekcji

Grupa 4
Łukasz Pawłowski - kierownik sekcji jamników
Ewa Pawłowska - zastępca kierownika sekcji

Grupa 5

Aleksandra Tarczyńska-Mizak - kierownik sekcji szpiców i ras pierwotnych
Aleksandra Orzołek - zastępca kierownika sekcji szpiców i ras pierwotnych

Grupa 6, 7

Tomasz Mroczek - kierownik sekcji psów gończych, posokowców i wyżłów
Lilianna Bachurzewska - zastępca kierownika sekcji
Aneta Angrik - zastępca kierownika sekcji

Grupa 8

Tomasz Mroczek - kierownik sekcji aporterów i płochaczy
Karolina Skupień - zastępca kierownika sekcji

Grupa 9

Anna Domosławska - kierownik sekcji psów ozdobnych i do towarzystwa z wyłączeniem małych molosów

Lilianna Bachurzewska - kierownik sekcji małych molosów (buldog francuski, mops, boston terrier)

Grupa 10

Anna Domosławska - kierownik sekcji chartów


Sekcja Handlingowa

Małgorzata Bońkowska - kierownik sekcji